Toyota gemileri yaktı! Yaris Cross fiyat listesi! Bu fiyata SUV olur mu demeyin!

Photo of author

By admin

Toyota’nın B hatchback sınıfındaki temsilcisi Yaris, son kasası ile beraber oldukça beğenildi. Şık bir tasarım çizgisine sahip olan otomobil, özellikle de hanımlar tarafından ilgi görüyor. Bu tasarımı SUV modelinde de kullanmayı uygun bulan Toyota, yakın zamanda Yaris Cross modelini piyasaya sürdü. Sınıfında ciddi rakipleri bulunan Toyota Yaris Cross’un fiyat listesini sizler için mercek altına alıyor olacağız.

Toyota Yaris Cross fiyat listesi

Yaris Cross baz donanım seviyesinde 1.5 litrelik benzinli bir motorla beraber geliyor. Bütün donanım paketlerinde tam otomatik şanzımana sahip olan araba, bu anlamda bir hayli avantajlı diyebiliriz.

Kardeşi gibi daha çok hanımların gözdesi olan aracın başlangıç fiyatı ise günümüzde 752.500 TL olarak görünüyor. Elbette bu fiyatın haberi yazdığımız dakikalarda geçerli olduğunu ve ülkemizde sıfır otomobil fiyatlarının hızlı değiştiğini belirtmiş olalım.

Yaris Cross 397 litrelik bir bagaj hacmine sahip. Araç, bu değer ile maalesef ki sınıf standartlarının altında bir görüntü çiziyor. İç mekanda da çok geniş yaşam alanı sağlayamayan Yaris Cross, böylece geniş ailelerin listesine girme şansını kaybediyor. Otomobilin tüm donanım seçenekleri ve fiyatlarını görebileceğiniz listeye aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorum yapın

bypuff.com stlpuff.com vozol 10000 vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com