Electronic Arts, Apex Legends ve Titanfall serisine dayanan Titanfall Legends adlı oyununu iptal etti

Photo of author

By admin

Henüz kamuya açıklanmayan oyun, EA geliştiricisi Respawn Entertainment tarafından geliştirilme aşamasındaydı. Şirket, Apex Legends Mobile oyununun yanı sıra Battlefield’ın mobil versiyonunu da iptal ettiğini söyledi ve arkasındaki stüdyo olan Industrial Toys’u kapattı. Ayrıca merakla beklenen Star Wars Jedi: Survivor’ı da erteledi.

TITANFALL LEGENDS İPTAL EDİLDİ

Kod adı TFL veya Titanfall Legends olan iptal edilen oyun, Apex Legends ve Titanfall oyunlarının paylaştığı evrende geçen tek kişilik bir oyundu. 2022’nin başlarında şirketten ayrılana kadar deneyimli tasarımcı Mohammed Alavi tarafından yönetildi. Oyunun reklamı yapılmamasına rağmen, EA birkaç kez oyundan bahsetmişti.

Hayranlar birkaç yıldır eleştirmenlerce beğenilen Titanfall serisine yeni bir tek oyunculu oyun için isteklerde bulunuyordu. Titanfall 2, 2016’da piyasaya sürüldü. Planlanan üçüncü oyun, aynı evrende geçen ve 2 milyar dolardan daha fazla kazanan EA’in en başarılı oyunlarından biri haline gelen bir battle royale çok oyunculu oyunu olan Apex Legends’a dönüştü.

Yorum yapın

hivevape.com mcswizzlespuff.com vozol puff time